Jesteśmy w Białogórze - CZWARTEK

Zakończenie Biwaku i Powrót do Domu

Ostatni dzień naszego biwaku w Białogórze rozpoczął się nieco leniwie po wczorajszych atrakcjach. Dzieciom trudno było wstać, ale po porannej modlitwie i smacznym śniadaniu nabrały energii do działania.

Następnie dzieci zabrały się za sprzątanie swoich pokoi i pakowanie walizek na powrót do domu. Było to nie lada wyzwanie, ale wszyscy poradzili sobie doskonale.

Po zakończeniu pakowania, mieliśmy jeszcze chwilę na zabawę na świeżym powietrzu. Dzieci cieszyły się ostatnimi chwilami spędzonymi w Białogórze, bawiąc się i wspominając wspólnie spędzony czas.

W końcu nadszedł czas na pożegnanie. Wsiadając do autobusu, dzieci machały na pożegnanie pięknej Białogórze. Pełni wrażeń i wspomnień, ruszyliśmy w drogę powrotną do Mądrzechowa i Ząbinowic.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w biwaku i zaangażowanie. Ten wyjazd pozostanie na długo w naszej pamięci. Do zobaczenia na kolejnych parafialnych wyjazdach!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i relacji z każdego dnia naszego biwaku na stronie parafii.

PODZIĘKOWANIEPoprzedni
Jesteśmy w Białogórze - ŚRODANastępny