Jesteśmy w Białogórze - ŚRODA

Trzeci dzień naszego biwaku w Białogórze rozpoczął się tradycyjnie mszą świętą o godzinie ósmej. Po wspólnej modlitwie zjedliśmy pożywne śniadanie, które dało nam siłę na cały dzień pełen zajęć i atrakcji.

Po śniadaniu dzieci zabrały się za porządkowanie swoich pokoi. Następnie, o godzinie dziesiątej, odbyły się zajęcia profilaktyczne o tematyce uzależnień. Były to bardzo pouczające i wartościowe spotkania, które pomogły dzieciom zrozumieć, jak ważne jest unikanie niebezpiecznych nałogów.

Po zajęciach profilaktycznych przyszła pora na gry i zabawy na świeżym powietrzu. Dzieci miały okazję do wspólnej zabawy i rywalizacji w różnych konkurencjach sportowych, co sprawiło im wiele radości.

Na obiad zjedliśmy smaczne i zdrowe posiłki, które dodały nam energii na dalszą część dnia. Po obiedzie wybraliśmy się na wycieczkę nad morze, gdzie dzieci mogły cieszyć się spacerem po plaży i kąpielami słonecznymi. Nie obyło się bez małych zakupów na kolorowych straganach oraz pysznych gofrów, które były prawdziwym przysmakiem.

Po powrocie do domu rekolekcyjnego zjedliśmy kolację, a następnie zorganizowaliśmy podchody – grę terenową, która dostarczyła dzieciom wielu emocji i niezapomnianych wrażeń.

Dzień zakończyliśmy wieczorną modlitwą i toaletą, po czym dzieci udały się na zasłużony spoczynek nocny. Był to kolejny pełen wrażeń dzień na naszym biwaku.

Zapraszamy do śledzenia naszych codziennych relacji i zdjęć z biwaku!

Jesteśmy w Białogórze - CZWARTEKPoprzedni
Jesteśmy w Białogórze -WTOREKNastępny