Jesteśmy w Białogórze -WTOREK

Msza Święta, Zabawy i Wyprawa nad Morze

Drugi dzień naszego biwaku rozpoczęliśmy od mszy świętej w kaplicy rekolekcyjnej. Po wspólnej modlitwie, wszyscy zasiedliśmy do smacznego śniadania, które dodało nam energii na cały dzień pełen atrakcji.

Po posiłku zorganizowaliśmy zabawę integracyjną, która pozwoliła dzieciom lepiej się poznać i nawiązać nowe przyjaźnie. Następnie udaliśmy się na małe zakupy do lokalnego sklepu spożywczego, co było dla dzieci dodatkową

Po powrocie do domu rekolekcyjnego, czekały na nas gry i zabawy sportowe na Orliku. Dzieci miały okazję wykazać się swoją sprawnością fizyczną oraz duchem zespołowym, biorąc udział w różnych konkurencjach i meczach.

Na obiad zjedliśmy pyszne, domowe dania, które wszystkim bardzo smakowały. Po obiedzie, jeśli pogoda nam dopisze, planujemy spacer nad morze. Dzieci będą mogły cieszyć się kąpielami słonecznymi i zabawami na plaży.

Dzień drugi mija nam w pełni radości i aktywności. Dzieci są zadowolone, a my z niecierpliwością czekamy na kolejne dni pełne przygód!

Zapraszamy do śledzenia naszych codziennych relacji i zdjęć z biwaku!

Jesteśmy w Białogórze - ŚRODAPoprzedni
Jesteśmy w Białogórze - PONIEDZI...Następny