KOLĘDNICY MISYJNI

W uroczystość Objawienia Pańskiego w naszej parafii odbyło się kolędowanie misyjne. W kaplicy w Mądrzechowie parafianie po każdej Mszy św. składali swoje ofiary na rzecz dzieci z krajów misyjnych. W Ząbinowicach grupa naszych młodszych parafian wraz z opiekunami w barwnych strojach i śpiewem kolęd na ustach kwestowała wędrując od domu do domu. W tym roku naszym kolędnikom towarzyszył akompaniament gitary.  Wszystkim ofiarodawcom oraz zaangażowanym dzieciom, młodzieży i opiekunom składamy serdeczne "Bóg zapłać!".

SAKRAMENT NAMASZCZENIA CHORYCHPoprzedni
ZAPROSZENIENastępny