RODZINNY FESTYN PARAFIALNY

W Najbliższą niedzielę – 23 czerwca - odbędzie się nasz Rodzinny festyn parafialny. Rozpocznie się on o godz. 15.00 i potrwa do ok. godz. 19.00. Już dziś zaplanujmy sobie czas na to wydarzenie, aby nikogo z nas na nim nie zabrakło. Nasz festyn jest także częścią realizowanego przez nas, w ramach Fundacji JP II, projektu – Rodzina jest jak drzewo. Przewidzieliśmy wiele atrakcji i zabaw dla wszystkich. Kawy, herbaty i innych napojów oraz kiełbasek na ognisko nie zabraknie. Chciałbym jednak poprosić, by może kila naszych parafianek upiekło jakieś ciasta. Oczywiście nie przewidujemy żadnych opłat. W tym roku, podobnie jak w minionym, nasz festyn odbędzie się na palcu przy kaplicy.

APEL BISKUPA PELPLIŃSKIEGOPoprzedni
OCHRONA ŻYCIA LUDZKIEGONastępny