SPŁYW KAJAKOWY

20 lipca (sobota) odbędzie się parafialny spływ kajakowy. Zbiórka uczestników przy kaplicy o godz. 9:00. Przejazd własnymi samochodami do leśniczówki w miejscowości Stara Brda Pilska. Tam pozostawiamy auta i rozpoczynamy spływ (każdy uczestnik zostanie wyposażony w kapok). Na trasę do kajaka zabieramy posiłek, w tym można zabrać kiełbaski na ognisko, które odbędzie się  w czasie przerwy po ok. 2,5 godz. Po zakończeniu spływu w miejscowości Nowa Brda właściciel kajaków przewiezie kajaki i kierowców samochodów do leśniczówki. Wówczas kierowcy wrócą po swoich pasażerów. Przewidywany czas spływu ok. 6 godz., choć to zależy od samych uczestników. Koszt wypożyczenia kajaka to 57zł (w cenę wliczony jest transport kajaków) .

\r\n

\\r\\n

\r\n

Chętnych prosimy o zapisywanie się na listę wyłożoną przy wyjściu z kaplicy.

Jesteśmy w Białogórze - PONIEDZI...Poprzedni
Parafialny Festyn RodzinnyNastępny