ŻYCZENIA

Drogie Mamy,

Z okazji Dnia Matki pragnę złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech Matka Boża, która jest wzorem macierzyńskiej miłości i poświęcenia, otacza Was swoją opieką i błogosławieństwem każdego dnia. Niech Wasze serca będą zawsze przepełnione radością, spokojem i Bożą łaską.

Dziękuję Wam za Waszą miłość, troskę i nieustanne wsparcie, które ofiarowujecie swoim dzieciom. Wasza wiara i oddanie są przykładem dla nas wszystkich. Niech Pan Bóg obdarza Was zdrowiem, siłą i niegasnącą nadzieją na lepsze jutro.

Życzę, aby każdy dzień przynosił Wam wiele powodów do uśmiechu, a Wasze domy były pełne pokoju i harmonii. Niech Wasze modlitwy będą wysłuchane, a wszystkie marzenia spełnione.

Z wdzięcznością i modlitwą,

ks. Radosław